Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Separator    zadzwoń     510 161 262

Blog

 
okna drewniane

Gdzie najlepiej pasują okna drewniane?

Okna pełnią wiele ważnych funkcji w budynkach. Doświetlają wnętrza, gwarantują odpowiednią wentylację, a także odpowiadają za estetykę obiektu. Zastanawiasz się, jakie wybrać do swojego domu? Na rynku znajdziesz szeroki wybór okien, które różnią się ceną, wyglądem, funkcjonalnością oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. Wybór stolarki okiennej zależy od charakteru i funkcji budynku, preferencji domowników, wystroju wnętrza oraz wyglądu elewacji. W naszej ofercie dostępne są okna drewniane, PVC oraz aluminiowe. Co istotne, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, które z nich są najlepsze. Chcąc ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji, w poniższym artykule skupimy się na oknach drewnianych i podpowiemy, do jakich aranżacji pasują najbardziej oraz co je charakteryzuje.

Czytaj więcej...

drzwi wejściowe

Czym się kierować wybierając drzwi zewnętrzne do domu?

Wybór drzwi do nowego domu nie jest łatwym zadaniem. Oczywiście każdy właściciel domu chciałby, by prezentowały się one elegancko i okazale. To jednak nie są najważniejsze kryteria wyboru, które powinien wziąć on pod uwagę. Co jest istotniejsze? Czym się kierować, podejmując ostateczną decyzję? Na te i inne pytania odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

Czytaj więcej...