Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Separator    zadzwoń     510 161 262

O dystrybutorze stolarki okiennej i drzwiowej

SCMB Szczecin to znany i ceniony dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Z racji lokalizacji siedziby naszej firmy, działamy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale naszą ofertę adresujemy do osób indywidualnych, firm i instytucji z całej Polski i Europy. Współpracujemy z Klientami indywidualnym, partnerami instytucjonalnymi i deweloperami. Drzwi i okna sprzedajemy w kraju i za granicą, m.in. we Włoszech, w Niemczech, Norwegii i Szwecji.
Przez lata działalności, zbudowaliśmy stabilną pozycję lidera w branży okien i drzwi. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, stale poszerzanemu asortymentowi (m.in. o rolety i bramy garażowe oraz współpracy z renomowanymi producentami, cieszymy się opinią jednego z największych i najlepiej zaopatrzonych salonów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy największy wybór artykułów i najwyższe standardy obsługi - fachowo doradzamy wybór odpowiednich dla Państwa potrzeb rozwiązań w zakresie doboru stolarki i montażu drzwi oraz okien.


Gwarantujemy konkurencyjne ceny i terminowość realizacji usług.

 

Bramy garażowe