Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Separator    zadzwoń     510 161 262

Cechy, jakie powinna posiadać idealna brama garażowa

Trudno wyobrazić sobie garaż bez bramy. W końcu to jej głównym zadaniem jest ochrona mienia i ograniczenie dostępu do tej przestrzeni osobom postronnym. Wybór właściwego modelu nie jest jednak łatwy. Wymaga wzięcia pod uwagę wielu istotnych kryteriów. Czym powinna się cechować dobra brama garażowa? Oto co naszym zdaniem charakteryzuje najlepsze modele bram na rynku.

Solidne wykonanie i bezpieczeństwo antywłamaniowe

Dobra brama garażowa musi być wykonana z solidnych i wytrzymałych na zniszczenia materiałów. Powinna służyć przez długie lata, dlatego tak ważna jest gwarancja jej jakości. Nie mniej istotne jest przy tym to, aby była odporna na sforsowanie. Im wyższa klasa antywłamaniowa, tym większa pewność dostatecznej ochrony mienia.

Dobre właściwości termoizolacyjne

Szczególnie ważną cechą jest energooszczędność. Dobra brama garażowa redukuje straty ciepła i nie generuje wyższych rachunków za ogrzewanie. Idealny model wyróżnia niski współczynnik przenikania ciepła. Cechuje go też precyzyjne uszczelnienie i dobór odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów.

Komfort obsługi

Idealny model bramy jest też wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Takie modele bramy garażowej w Szczecinie, oferuje nasza firma SCMB Szczecin. Skrzydła, dostępne w ofercie, są zabezpieczone przed opadaniem i wyposażone w ergonomiczny uchwyt. W przypadku modeli automatycznych gwarantują też płynność sterowania. Oprócz tego dobra brama garażowa musi w pełni pasować do wymiarów garażu. Nie może ograniczać w nim miejsca ani utrudniać korzystania z podjazdu.

Estetyka dopasowana do stylu i kolorystyki budynku

Nie mniej istotny okazuje się wygląd bramy garażowej. Model powinien odpowiadać preferencjom domowników, ale jednocześnie musi współgrać ze stylistyką i kolorystyką budynku oraz elementów ogrodzenia.